Belépés | Regisztráció

Ez a hirdetés lejárt!

Kínál Junior alkalmazás szerver rendszergazda (Oracle)

K&H Bank Zrt.
Munkakör megnevezése: Junior alkalmazás szerver rendszergazda (Oracle)
Szakterület megnevezése: üzemeltetés
Munkavégzés helye: Budapest
Főbb feladatok: •A bankcsoport Oracle alkalmazásszerver /Linux/ alapú rendszereinek karbantartása, fellépő rendszerhibák elhárítása, megelőzése
•Az Oracle alkalmazásszerver alapú rendszerek magas szintű rendelkezésre állásának biztosítása
•Technikai támogatás ezen rendszerekkel kapcsolatban a bejelentett hibák javítására.
•A rendszerrel kapcsolatos, piacon elérhető informatikai megoldások és változások folyamatos nyomon követése és elemzése
•Szakértői részvétel az alkalmazásszerver alapú rendszerekkel kapcsolatos fejlesztési projektek végrehajtásában
•Adatszolgáltatási kötelezettség támogatása
Munkakör betöltésének feltételei: •felsőfokú informatikai végzettség
•JAVA ismeret
•WEB technológiák átfogó, alapos ismerete (Apache, HTML, JS, PHP, XML, CSS)
•Linux ismerete (RedHat előnyben)
•angol nyelv társalgási szintű ismerete
Előnyt jelent: •1-2 év közötti szakmai tapasztalat hasonló területen.
•Oracle DB/AS ismeret (ver 9.x felett)
Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem), informatikai
Szükséges nyelvismeret: angol ( haladó )
Munkaviszony időtartama: határozatlan idejű
Napi munkaidő: teljes munkaidőben
Munkavégzés kezdete: 2010.08.09.

Jelentkezés: https://karrier.kh.hu/public/job_description.php?job_id=589