Belépés | Regisztráció

Ez a hirdetés lejárt!

Kínál Senior PHP fejlesztőket keresünk

Stylers Menedzsment Csoport

A pályázati kiírás célja:

A STYLERS Menedzsment Csoport SENIOR PHP fejlesztő munkakörbe keresi munkatársait, akár azonnali munkakezdéssel.

Szeretnél nemzetközi, főleg amerikai projekteken tudást és tapasztalatot szerezni? Napi több százezer egyedi látogatottságú
oldalakat tervezni és kivitelezni. A STYLERS Menedzsment Csoportnál van erre lehetőséged. Senior PHP fejlesztőket keresünk már meglévő rendszerek továbbfejlesztésére, illetve új rendszerek tervezésére és kivitelezésére.

Miben más a STYLERS?

  • agilis és lean módszertan alapú stratégiai működés
  • agilis fejlesztési metódusok alkalmazása
  • team alapú strukturális felépítés
  • emberközpontú szervezet

A Pályázati követelmények:

  • Minimum 1-3 éves PHP munkatapasztalat
  • Erős php 5.x
  • CodeIgniter keretrendszer ismerete
  • MVC használata
  • Erős és magabiztos SQL, elsősorban MySql
  • Sitebuild tapasztalat
  • Javascript tapasztalat (jQuery) + AJAX
  • Rendszerszemlélet
  • OOP szemlélet
  • Angol nyelvismeret, legalább dokumentációolvasás szinten
  • Megbízhatóság, precizitás, motiváció
  • Jó problémamegoldó készség
  • Türelmes, kitartó, innovatív személyiség

Előnyök:

  • Verziókövetésben szerzett tapasztalat (GIT, SVN)
  • Több éves CI keretrendszerben szerzett munkatapasztalat
  • PyroCMS ismerete
  • GIT tapasztalatok
  • Cachelési megoldások (pl memcached)
  • NoSQL megoldások (MongoDB)
  • Jó kommunikációs készség
  • Tesztelési ismeretek
  • Szoftvertervezési ismeretek és alapszintű UML ismeret

Amit STYLERS kínál:

  • Nemzetközi, főleg USA piacismeret
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatal, motivált csapat
  • Komfortos munkakörülmények
  • Igazi szellemi közösség

Feladatvégzés helye:

  • Budapest. 13. kerület, M3 metróvonal

Pályázati feltételek:

Kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a  cv [at] stylersonline [dot] com
e-mail címre, Amennyiben pályázatát ígéretesnek véli a HR, felkeresi személyes interjú céljából.

CSATLAKOZZ a "PHP Programozás" FACEBOOK csoporthoz és értesülj az aktualitásokról.

Regisztráció és belépés után üzenetet küldhet a hirdetés feladójának.