Belépés | Regisztráció

Ez a hirdetés lejárt!

Kínál Junior webfejlesztőt keresünk! HTML, CSS, frontend terület!

Schönherz Bázis Kft.

A hobbid a munkád?
Facebook applikációkkal foglalkozol?
Végzés közelében vagy? Esetleg már van 1-2 év tapasztalatod?
Mindenképp jelentkezz!

A csapat innovatív digitális média megoldásokkal foglalkozik, nemzetközi projektekben is. Az érintett applikáció polgárőrök és önkormányzatok számára nyújt bűnmegelőzési támogatást.

Feladatok:
- Rövid, közép, és hosszútávú projektek programozása
- Facebook applikációk, microsite-ok létrehozása
- Elsősorban front-end, másodsorban back-end jellegű fejlesztések

Amit feltétlen tudnod kell:
- erős technológiai tudás
- digitális csatornák átfogó, haladó szintű ismerete
- HTML ismeret, front-end webfejlesztési tapasztalat (1-4 év)
- CSS, MySql ismeret (alapszintű)
- MVC szemlélet, OOP ismeret
- 1-3 év szakmai tapasztalat(akár okj-s végzettséggel is)

Jó ha tudod:
- PHP ismeret
- Codeigniter keretrendszer ismerete
- jQuery, Angular ismeret
- Twitter Bootstrap ismeret
- Phonegap / Cordova ismeret
- Linux rendszergazdai ismeretek

A kiválasztás része 1 hét próbamunka a cégnél, ami után döntenek a hosszú távú alkalmazásról.
Kulcs kompetenciák
HTML, CSS, MySql, OOP
Előnyt jelent
Precizitás, önálló munkavégzés, proaktív hozzáállás, nyitottság új technológiák elsajátítása felé.
Szükséges nyelvtudás
Haladó angol nyelvtudás
Heti óraszám
40 óra
Munkavégzés helye
Budapest, 2. kerület
Amit a megbízónk kínál
Fejlődési lehetőség, egy fiatal motivált és jól felkészült csapatban, ahol féléves prémiummal és családias környezettel, hangulatos közös programokkal teszik színesebbé a munkát.
Szükséges dokumentumok
Fényképes szakmai önéletrajz

Regisztráció és belépés után üzenetet küldhet a hirdetés feladójának.