Belépés | Regisztráció

Ez a hirdetés lejárt!

Kínál Senior C++ fejlesztő / Budapest

Hand-In-Scan

Áttekintés

A Hand-in-Scan bővíteni szeretné fejlesztő csapatát, így most többek között egy tapasztalt és motivált C++ fejlesztőt is szívesen látna a fedélzetén.

Munkavégzés helye: Budapest, XI., Ménesi út 39. - zöld és családias környezet -

Munkaidő: teljes munkaidő (8 óra), alkalmazotti vagy vállalkozói munkaviszony.

Rólunk röviden

A „Hand-in-Scan” nevű rendszerünk lehetővé teszi a kézmosás azonnali kiértékelését egy speciális kézfertőtlenítőszer eloszlásának kimutatásával. Ehhez a felhasználóra ártalmatlan, UV-A fény megvilágítást használunk. Az objektivitást – amely a kórházi fertőzések elleni harcban kulcsfontosságú – a képek számítógépes kiértékelésével valósítja meg a rendszer. Innovatív technológiánk az oktatás és ellenőrzés révén nagy szerepet játszik a kórházi fertőzések minimalizálásában, ezáltal a fertőzésekhez köthető költségek jelentős csökkentésében és az életminőség növelésében.

Feladatok

  • Komplex fejlesztési feladatokban és architekturális döntésekben történő részvétel
  • A beágyazott kontroll szoftverünk és back-end szolgáltatásaink strukturálása és bővítése
  • Intuitív API-k tervezése és kialakítása, melyek webes alkalmazásokat szolgálnak ki, és vezérlik az egyedi hardware-t
  • Tiszta, moduláris és tesztelhető kód írása

Amit hoznod kell magaddal

  • 3+ év C++ programozási tapasztalat, emellett releváns tapasztalat legalább 1 másik nyelv területén az alábbiak közül: Java, Scala, Clojure, Python, Ruby, Javascript
  • Alapvető Linux és networking tudás
  • Matekos hozzáállás - az algoritmusokkal jóban vagy
  • Legalább középfokú, társalgási angol nyelvtudás
  • TDD, CI, CD tapasztalat előny
  • Képfeldolgozás, beágyazott rendszerek vagy OpenCV területen szerzett tapasztalat előny

Rólad

  • Erős együttműködési és kommunikációs készségek - jó csapatember vagy
  • Tettre kész és motivált vagy, mindig a lehetséges megoldáson jár az eszed
  • Proaktív, agilis és professzionális a hozzáállásod
  • Szeretsz tanulni és fejlődni, használod és követed a legújabb tech csodákat
  • Őszinte, nyitott és megbízható vagy, mersz kérdezni, ha elakadtál

Amit kínálunk

  • Egy fiatal, innovatív és biztos anyagi háttérrel rendelkező magyar vállalkozás
  • Okos és közvetlen kollégák, jó hangulat
  • Startup környezet fura szabályok és micro-management nélkül
  • Kellemes és zöld munkahely a Gellérthegyen
  • Céges laptop
  • Agilis fejlesztés, TDD
  • Egy igazán értékteremtő munka, mellyel életeket menthetsz

Ha érdekel a lehetőség, küldd el önéletrajzodat a jobs [at] handinscan [dot] com címre.

Regisztráció és belépés után üzenetet küldhet a hirdetés feladójának.