Belépés | Regisztráció

Ez a hirdetés lejárt!

Kínál Backend PHP fejlesztő

Stylers Group

A pályázati kiírás célja:

A „DC” scrum csapat keresi Fejlesztő csapattársát!

Nem tudsz a jelenlegi munkahelyeden fejlődni? Elszalad melletted a szakma? A projektek „kicsik”? Nincs kitől tanulni? Elapróznak és folyamatosan átütemeznek? Gyere és fejlődj velünk tovább, nálunk minden lehetőség adott. A feladatok nem egyszerűek, cserébe kiváló szakemberekkel dolgozhatsz.

Nem árulunk zsákbamacskát a bejutás nem egyszerű, de ha jó vagy szakmailag és a csapat is elfogad, akkor itt a helyed!

Mit csinál a csapat, mi jellemző a projektjeinkre?

• Terhelés elosztás

• Adatbázis replikáció

• User Activity Event Log & Analysis

• Multiszerver infrastruktúra - AWS

• Job szerver

• Napi több százezer egyedi user

• Guiness Rekorderek vagyunk

Csapattagok, akik várnak Rád:

Fejlesztők – Gabi, Pista

• senior PHP / Laravel fejlesztők

• AWS infrastruktúra tervezés és építés

• AWS Redshift Bigdata adatbázis tervezés, építés, adatelemzés

• nagy látogatottságú rendszer tervezés, fejlesztés

• API tervezés, fejlesztés, dokumentálás

Scrum Master – Krisz

Product owner - Tisza

Miért szimpatikus még a csapat?

• nemzetközi (főleg amerikai) projekteken dolgozunk

• nálunk agilis módszerek mentén haladhatsz - scrum

• erős csapatszellem jellemez minket, sosem leszel egyedül

• egy biztos, fejlődni és tanulni tudsz a projekteken

• baromi királyok vagyunk

Ráadásul a Stylers berkein belül, amiért még jó dolgozni:

• volt már, hogy futottunk félmaratont és szeretjük a sört is

• nem korlátozzuk az interneted, sőt két monitorral dolgozhatsz

• ha pedig fullon vagy akár XBOX –al leadhatod a napi stresszt (mortal, fifa bajnokságok)

• M3 metró vonal mentén vagyunk, így pikkpakk itt lehetsz, sőt még a bicódat is leteheted nálunk

• emberközpontú csapatot alkotunk, tiszteljük és odafigyelünk egymásra

Amennyiben nálunk fogsz dolgozni, nem árt, ha a következők jellemeznek:

• Minimum 3 éves PHP munkatapasztalat

• Erős php 5.x

• MVC használata

• Erős és magabiztos SQL, elsősorban MySql

• Rendszerszemlélet

• OOP, CleanCode szemlélet

• Angol nyelvismeret, legalább dokumentációolvasás szinten

• Megbízhatóság, precizitás, motiváció

• Jó problémamegoldó készség

• Türelmes, kitartó, innovatív személyiség

• Verziókövetésben szerzett tapasztalat (GIT, SVN)

Plusz piros pont:

• Javascript tapasztalat (AngularJS, ReactJS, jQuery)

• CodeIgniter keretrendszer ismerete

• PyroCMS ismerete

• Laravel ismeret

• Cachelési megoldások (pl memcached)

• NoSQL megoldások (MongoDB)

• Jó kommunikációs készség

• Tesztelési ismeretek

• Szoftvertervezési ismeretek és alapszintű UML ismeret

Amit cserébe adunk:

• Nemzetközi, főleg USA piacismeretet

• Komfortos munkakörülményeket

• Igazi szellemi közösséget

• Belső képzési programokat, az innovációt szem előtt tartva

• Készségfejlesztő tréningeket

• Remek csapatot, segítőkész társakat

• Változatos ügyfeleket és projekteket

• Kellemes közeget, relax szobát

• Meetup, konferencia részvétel támogatást

Feladatvégzés helye:

Budapest. 13. kerület Gogol utca, M3 metróvonal

Pályázati feltételek:

Kérjük, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével a cv [at] stylersonline [dot] com e-mail címre. Amennyiben pályázatodat ígéretesnek véli a HR, felkeres személyes interjú céljából.

Regisztráció és belépés után üzenetet küldhet a hirdetés feladójának.