Belépés | Regisztráció

Ez a hirdetés lejárt!

Kínál Frontend Fejlesztő+Oktató/Mentor

Stylers Group

A pályázati kiírás célja: Érzed magadban az erőt, hogy nem csak a legújabb frontend technológiák napi szintű alkalmazásával, hanem azok oktatásával is foglalkozz?

Amennyiben igen, gyere, mert a Stylers Group Frontend fejlesztő és oktatás, mentorálás területén is elkötelezett munkakörbe keresi új csapattagját. Hogy mikor? Akár azonnal

Miből fog állni a munkád? Frontend technológiák, újdonságok kutatásából, ezek alkalmazásából valós projekteken, valamint oktatás, mentorálás a Braining Hub projekten, ahol elkötelezett fejlesztőket képzünk tovább frontend vonalon.

Miben más a Stylers?

• nemzetközi (főleg amerikai) projekteken dolgozunk

• nálunk agilis módszerek mentén haladhatsz

• teamekben munkálkodunk

• erős csapatszellem jellemez minket, sosem leszel egyedül

• előfordul nálunk céges foci, lan party, de nem vetjük meg a pókert sem

• nem korlátozzuk az interneted, sőt két monitorral dolgozhatsz

• ha pedig fullon vagy akár XBOX –al leadhatod a napi stresszt

• M3 metró vonal mentén helyezkedünk el

• emberközpontú csapatot alkotunk

Amennyiben nálunk fogsz dolgozni, nem árt, ha a következők jellemeznek:

• Erős HTML és CSS tapasztalat

• JavaScript (és jQuery) tapasztalat

• Tapasztalat mobiloptimalizált oldalak készítésében

• Alapszintű grafikai szoftver ismeret (Photoshop)

• Rendszerszemlélet

• Angol nyelvismeret

• Megbízhatóság, precizitás, motiváció

• Jó problémamegoldó készség

• Türelmes, kitartó, innovatív személyiség

Plusz piros pont:

• Angular vagy egyéb MVW rendszerek ismerete

• ES6 vagy Typescript ismeret

• PHP ismeret

• React ismeret

• Kliens oldali performancia optimalizálási jártasság

• TDD

• GIT, SVN tapasztalat

• Build systemek ismerete (Grunt, Gulp)

• Alap szintű nodeJS ismeret

Amit cserébe adunk:

• nemzetközi, főleg USA piacismeretet

• komfortos munkakörülményeket

• igazi szellemi közösséget, remek csapatot, segítőkész társakat

• belső képzési programokat, az innovációt szem előtt tartva

• készségfejlesztő tréningeket

• változatos ügyfeleket és projekteket

• kellemes közeget, relax szobát

• meetup, konferencia részvétel támogatást

Feladatvégzés helye:

• Budapest. 13. kerület, M3 metróvonal

Pályázati feltételek:

Kérjük, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével a cv [at] stylersonline [dot] com e-mail címre. Amennyiben pályázatodat ígéretesnek véli a HR, felkeres személyes interjú céljából.

Regisztráció és belépés után üzenetet küldhet a hirdetés feladójának.