Belépés | Regisztráció

Ez a hirdetés lejárt!

Kínál Java Fejlesztő, Oktató/Mentor

Stylers Group

A pályázati kiírás célja: Oktatás, kutatás, fejlesztés egyben? Igen.

Amennyiben úgy érzed csupán a fejlesztés nem elégít ki a motivációdat és érzel magadban erőt, hogy a tudásod átadd tanulni és tovább fejlődni vágyóknak is, akkor ne habozz, csapatunkban a helyed!

A Stylers Group és a Braining HUB csapata keresi oktató/mentor/fejlesztő jelöltjét, aki velünk tart magyarországi fejlesztők bázisának bővítéséhez kapcsolódó küldetésünkben. Kifejleszti az elképzelt továbbképzésekhez tartozó szakmai tematikát, megtartja és megvalósítja a képzést - tréningeket és ahhoz köthető egyéb rész feladatokat, és akár fejlesztői feladatokat lát el.

Miért izgalmas a projekt?

• gyakorlatorientált képzések

• scrum szemlélet a tanfolyam során

• nem az oklevél, hanem a tudás a fontos, amit átadunk a hallgatóknak

• valós projektek megvalósítása, élő vállalati példák

• a végzett hallgatók elhelyezését biztosítjuk

• rugalmasan, a legfrissebb elvárásoknak megfelelő tanmenet

Amennyiben nálunk fogsz dolgozni, nem árt, ha a következők jellemeznek:

• Minimum 3-5 éves JAVA EE és JAVA SE területen szerzett fejlesztői munkatapasztalat éles projekten, nagyvállalati környezetben

• Erős és magabiztos SQL ismeretek

• Angol nyelv ismeret, stabil aktív használata

• Elemző készség, absztrakt gondolkodás, rendszerszemlélet

• Önfejlesztési, tanulási hajlandóság

• Rugalmas hozzáállás, nyitottság

• Agilis szoftverfejlesztési elvek ismerete

• Pedagógiai érzék

• Prezentációs képességek

• Megbízhatóság, precizitás

• Jó problémamegoldó készség

• Türelmes, kitartó, innovatív személyiség

Amit biztosítunk számodra:

• Időt az alkotásra

• Komfortos munkakörülményeket

• Remek csapatot, segítőkész társakat

• Versenyképes bérezést

• Részvételi lehetőséget az IT társadalom számára nélkülözhetetlen vállalásunkban

Feladatvégzés helye:

Budapest. 13. kerület

Pályázati feltételek: Kérjük, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével a cv [at] stylersonline [dot] com e-mail címre. Amennyiben pályázatodat ígéretesnek véli a HR, felkeres személyes interjú céljából.

Regisztráció és belépés után üzenetet küldhet a hirdetés feladójának.