Belépés | Regisztráció

Kínál Backend fejlesztő Scrum csapatba

Stylers Kft.

Nem tudsz a jelenlegi munkahelyeden fejlődni? Elszalad melletted a szakma? A projektek "kicsik"? Nincs kitől tanulni? Elapróznak és folyamatosan átütemeznek? Olyan helyre szeretnél menni, ahol szinte csak senior backend fejlesztőkkel vagy körülvéve?

Gyere és fejlődj velünk tovább, nálunk minden lehetőség adott. A feladatok nem egyszerűek, cserébe kiváló szakemberekkel dolgozhatsz.

Mit csinálnak a csapataink, mi jellemző a projektjeinkre?

  • Terhelés elosztás
  • Adatbázis replikáció
  • Extrem Programming – MOB, Pair
  • User Activity Event Log & Analysis
  • Multiszerver infrastruktúra - AWS
  • Job szerver
  • ATDD, BDD, UNIT testing
  • Napi több százezer egyedi user
  • Guiness Rekorderek vagyunk

Csapattagok, akik várnak Rád:

  • senior - PHP/Laravel/Python/Angular 2 fejlesztők
  • nagy látogatottságú, terhelésű rendszer tervezés, fejlesztés
  • AWS infrastruktúra tervezés és építés
  • AWS Redshift Bigdata adatbázis tervezés, építés, adatelemzés
  • API tervezés, fejlesztés, dokumentálás
  • Tesztalapú fejlesztés

Amennyiben ennyi nem lenne elég, hogy meggyőzzünk szakmailag:

  • nemzetközi projekteken dolgozunk
  • nálunk agilis módszerek mentén haladhatsz - scrum
  • erős csapatszellem jellemez minket, sosem leszel egyedül
  • egy biztos, fejlődni és tanulni tudsz a projekteken
  • baromi királyak vagyunk

Ráadásul a Stylers berkein belül, amiért még jó dolgozni:

  • volt már, hogy futottunk félmaratont és szeretjük a sört is
  • nem korlátozzuk az interneted, sőt két monitorral dolgozhatsz
  • ha pedig fullon vagy akár XBOX –al leadhatod a napi stresszt (mortal, fifa bajnokságok)
  • M3 metró vonal mentén vagyunk, így pikkpakk itt lehetsz, sőt még a bicódat is leteheted nálunk
  • emberközpontú csapatot alkotunk, tiszteljük és odafigyelünk egymásra

Amennyiben nálunk fogsz dolgozni, nem árt, ha a következők jellemeznek:

  • Minimum 3 éves PHP munkatapasztalat
  • Erős php 5.x
  • MVC használata
  • Erős és magabiztos SQL, elsősorban MySql
  • Rendszerszemlélet
  • OOP, CleanCode szemlélet
  • Angol nyelvismeret, legalább dokumentációolvasás szinten
  • Megbízhatóság, precizitás, motiváció
  • Jó problémamegoldó készség
  • Türelmes, kitartó, innovatív személyiség
  • Verziókövetésben szerzett tapasztalat (GIT, SVN)

Plusz piros pont:

  • Javascript tapasztalat (AngularJS, ReactJS, jQuery)
  • CodeIgniter keretrendszer ismerete
  • Laravel ismeret
  • Cachelési megoldások (pl memcached)
  • NoSQL megoldások (MongoDB)
  • Jó kommunikációs készség
  • Tesztelési ismeretek
  • Szoftvertervezési ismeretek és alapszintű UML ismeret

Amit cserébe adunk:

  • Nemzetközi piacismeretet
  • Reggeli angolórákat anyanyelvi tanárral
  • Komfortos munkakörülményeket
  • Igazi szellemi közösséget
  • Belső képzési programokat, az innovációt szem előtt tartva
  • Készségfejlesztő tréningeket
  • Remek csapatot, segítőkész társakat
  • Változatos ügyfeleket és projekteket
  • Kellemes közeget, relax szobát
  • Meetup, konferencia részvétel támogatást

Feladatvégzés helye:

Budapest. 13. kerület Gogol utca, M3 metróvonal

Pályázati feltételek:

Kérjük, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével a cv [at] stylersonline [dot] com e-mail címre. Amennyiben pályázatodat ígéretesnek véli a HR, felkeres személyes interjú céljából.

Még többet akarsz megtudni rólunk és képekben is szeretnéd látni mi vár Rád? Nézz körül Facebook oldalunkon vagy akár Instagram oldalunkra is ellátogathatsz.

Regisztráció és belépés után üzenetet küldhet a hirdetés feladójának.